سامانه DataHarvest

 

 

 

آیا نیاز دارید تا همه اطلاعات یک وب سایت را داشته باشید ؟

نیاز دارید ویدیوها ، عکسها ، PDF های یک وب سایت را در یک هارد ذخیره کنید ؟

 

بارها پیش آمده که با حق عضویت یک ماهه یک وب سایتی را می دهید اما دوست دارید در آن یکماه کل اطلاعات آن سایت را داشته باشید تا دیگر نیازی به پرداخت مجدد نباشه !!

 

بارها پیش آمده که دوست دارید در یک حوزه خاصی که تحقیق می کنید هرچی مقاله ، ویدیو و ... حول آن موضوع در 5 صفحه اول گوگل وجود دارد را داشته باشید !!

 

بارها پیش آمده دوست دارید که سایت شما با یک سایت دیگر ارتباط برقرار کنه و هر زمان آن سایت تغییر کرد در سایت شما هم اعمال شود (مثلا قیمت دلار و یا هر چیز دیگری) !!!

 

این سیستم به راحتی روی یک وب سایت خاص و یا حتی روی یک موتور جستجوی خاص تعریف می شود و هدف جستجوی شما را بطور کامل ذخیره و به شما تحویل می دهد .

 

سایت ScienceDirect که یکی از سایتهای مشهور و معروف در حوزه کتب و مقالات دانشگاهی هست پیش از این توسط سیستم ما بطور کامل هاروست و در حدود 3 میلیون مقاله آن طی 10 روز دریافت شد . حجم این مقالات در حدود 2/5 ترابایت بود که پس از اتمام بانک اطلاعات آن به مشتری تحویل داده شد .

 این مقالات در مجموع بیش از چند میلیون دلار قیمت داشت و دانشگاهها برای عضو شدن در این سایت باید سالانه مبلغ چند 100 میلیونی به این سایت پرداخت کنند .

این پروژه از دو جهت حایز اهمیت بود . از یک جهت برای جامعه دانشجویی و از طرف دیگر برای خود سرمایه گزار این طرح نیز سود آور بود . البته نه از طریق فروش مقاله بلکه از طریق تبلیغات !

طرح های مشابه در این حوزه نیز بسیار وجود دارد . کافیست کمی تفکر کنید !؟

 

 

در صورتی که در این زمینه سوال خاصی دارید و یا نیاز به مشاوره ما را دارید

کافیست روی عکس زیر کلیک کنید :

 

ما هم اکنون آنلاین هستیم

 

 

شماره تلفنهای بخش فروش : 02188862617 و 02188862611 

بصورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به شما مشتریان محترم خواهیم بود . کافیست با شماره 09126760406 تماس بگیرید .

نکته بسیار مهم : این سیستم فقط به شرکتهایی که دارای مجوزهای لازم باشند ارائه می شود .